درباره ما
Text Box: شرکت مهندسی اتوماسیون در سال 1353 با همکاری جمعی از مهندسین و متخصصین مجرب تاسیس و با شماره 18576 در تهران به ثبت رسید. تهیه و توزیع تجهیزات صنعتی، ابزار آلات دقیق و کنترل صنعتی مطابق با استانداردها و معیارهای جهانی به عنوان ماموریت این شرکت تعیین گردید.

Copyright © Automation Engineering Co. Ltd 2012. All rights reserved.

صفحه اصلی

در باره ما

تامین کنندگان کالا

فهرست محصولات

گواهینامه ها

دانلود

تماس با ما

Text Box: شرکت مهندسی اتوماسیون یک شرکت قدیمی - خانوادگی و یکی از پیشگامان خدمت در صنایع ملی از قبل از انقلاب اسلامی تا کنون بوده است. سابقه درخشان و اعتماد ایجاد شده در طی بیش از 40 سال فعالیت پی در پی در میان صنعت گران این کشور از سرمایه های اصلی این شرکت به شمار می رود. 

تجربه 40 سال فعالیت درخشان این شرکت در حال حاضر به نسل دوم این خانواده انتقال یافته است که به امید پرودگار با انگیزه ای برتر و بکار گیری فناوری های نوین برای حفظ این شرکت و تحویل آن به نسل های آینده در حال تلاش و خدمتگزاری صادقانه در میان صنایع ملی میهن عزیز اسلامی می باشد. 
Text Box: شرکت مهندسی اتوماسیون یکی از نخستین شرکت های خصوصی ایرانی است که از قبل از انقلاب اسلامی موفق به همکاری گسترده با صنایع داخلی از قبیل نفت، گاز، پتروشیمی، آب و فاضلاب و دیگر صنایع کشور گردیده و طی این مدت با برگزاری کلاس های آموزشی متعدد نقش موثری در بالا بردن سطح علمی تعداد بی شماری از مهندسین و تکنسین های شاغل در صنایع ملی داشته است.
Text Box: اگرچه تا سالیانی نه چندان دور آموزش مهندسین، طراحی، نصب و راه اندازی صنایع هسته اصلی فعالیت این شرکت را تشکیل می داد، اما شرکت به زودی فعالیت خود را در ارائه دیگر خدمات متنوع گسترش داد. اخذ چندین نمایندگی معتبر جهانی جهت تامین نیازهای صنایع مختلف و ارائه راه حل جامع جهت گزینش روشهای مختلف اندازه گیری و کاهش قیمت تمام شده کالا باعث دستیابی به جایگاه ارزشمند فعلی گردیده است.
Text Box: در حال حاضر شرکت مهندسی اتوماسیون تامین کننده ابزار آلات دقیق و کنترل صنعتی از جمله تجهیزات اندازه گیری و  کنترل فشار، دما، سطح، جریان و تجهیزات پنوماتیک از سازندگان برتر دنیا می باشد.