اخبار

Copyright © Automation Engineering Co. Ltd 2012. All rights reserved.

صفحه اصلی

در باره ما

تامین کنندگان کالا

فهرست محصولات

گواهینامه ها

دانلود

تماس با ما

Text Box: مجوز صادرات کالا بصورت مستقیم از آفریسو آلمان به شرکت مهندسی اتوماسیون صادر شد. 

صادرات کالا از شرکت آفریسو آلمان پس از اعمال تحریم های اقتصادی در سالهای اخیر باعث ایجاد اختلال در روند واردات کالا از شرکت آفریسو آلمان به ایران گردید. آگرچه واردات کالا در طی این مدت با تاخیر و از طرق مختلف بصورت قانونی وارد کشور  می گردید، اما شرکت مهندسی اتوماسیون در صدد حل مشکل و اقدام جهت دریافت مجوز بصورت مستقیم در طی این مدت از مسئولان کشور آلمان بوده است. خوشبختانه پس از پانزده ماه تلاش با همکاری شرکت آفریسو آلمان و پیگیری های مکرر این شرکت نهایتا موفق به دریافت مجوز صادرات کالا از کشور آلمان بصورت مستقیم به این شرکت در ایران را شدیم. 

بدیهی است این امر نه تنها موجبات واردات کالا بصورت مستقیم در کوتاهترین زمان ممکن را به ایران فراهم می سازد بلکه در قیمت تمام شده تاثیر به سزایی خواهد داشت. اگرچه سیاستها و تحریمهای دنیا بر علیه این میهن اسلامی عزیر بی تاثیر در امر واردات و هزینه تمام شده کالا نخواهد بود تا اطلاع ثانویه این شرکت امکان واردات کالا از کشور آلمان را بصورت مستقیم نیز دارد که امید است این امر موجبات کمک و خدمت رسانی به موقع جهت تامین صنایع مختلف در کشور را با شرایطی مناسب فراهم آورد.
Text Box: نمایشگر اختلاف فشار نوع مگنتیکی با دو صفحه نمایشگر توسط آفریسو آلمان به تولید انبوه رسید.

بالاخره نسل جدید نمایشگرهای اختلاف فشار با دو صفحه نمایشگر که فشار را بصورت همزمان در دو صفحه از روبرو و پشت نشان می دهد توسط شرکت آفریسو آلمان ساخته  شد و از ابتدای سال 2012 به تولید انبوه نیز رسید. 

هدف از طراحی و ساخت این مدل نمایشگر خواندن اطلاعات بصورت راحت تر از هر دو طرف خطوط و یا تابلوهای فرمان توسط اپراتورها می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با این شرکت تماس بگیرید.
Text Box: اطلاعیه کاهش قیمت برای کالاهای منتخب از شرکت سازنده آفریسو آلمان از فروردین 93. 

بدینوسیله به اطلاع عموم می رساند بر اساس توافقات انجام شده با شرکت سازنده آفریسو (AFRISO) در کشور آلمان برخی کالاها به تشخیص این شرکت (نماینده انحصاری در ایران) با کاهش جدی قیمت و بصورت سهمیه بندی قابل عرضه تا اطلاع ثانویه خواهند بود. 

نوسانات ایجاد شده در بازار ارز و موانع واردات کالا در سالهای اخیر منجر به افزایش قیمت ها در ایران گردید که علی الرغم کاهش نرخ ارز و تحریمهای اقتصادی علیه ایران ، متاسفانه مراکزی کالاهای این شرکت را همچنان با افزایش قیمت در بازار به فروش می رسانند.
 
لذا استدعا دارد به منظور ارایه سرویس بهتر و جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی در بازار چنانچه کالاهای برند آفریسو را از غیر از این شرکت (حتی نمایندگان قبلی / فعلی) تهیه می فرمائید، مجددا از حداقل قیمت و به روز این شرکت مطلع شوید.
Text Box: نمایشگر اختلاف فشار نوع مگنتیکی به همراه سوئیچ از اردیبهشت ماه 93 موجود است

بر اساس نیاز صنایع مختلف کشور و درخواست همکاران در بازار بدینوسیله به اطلاع می رساند نمایشگر فشار از نوع مگنتیکی از فشارهای 400 میلی بار الی 25 بار به همراه سوئیچ قابل عرضه می باشد. علاقه مندان می توانند  با ارسال درخواست کتبی به این شرکت از قیمت ، مشخصات فنی کالا و شرایط فروش مطلع گردند.

فهرست کالاهای منتخب جهت کاهش قیمت

قیمت  — ریال

01

شیر تخلیه هوا (air vent) اتصال 1/2 و 3/8

125.000

02

Push Bottom اتصال 1/2 کد کالا 63031

340.000

03

نمایشگر کپسول D201 (قاب استیل مشکی) سایز 100 میلیمتر

بزودی اعلام میگردد

04

نمایشگر کپسول مدل D401 (قاب استنلس استیل) سایز 100 میلیمتر

بزودی اعلام میگردد

05

نمایشگر کپسول مدل D402 (تمام استنلس استیل) سایز 100 میلیمتر

بزودی اعلام میگردد